Przygotowania przedświąteczne ruszyły pełną parą

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

tatar
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 24 stycznia 2015, 10:01

Przygotowania przedświąteczne ruszyły pełną parą

Post autor: tatar » 5 listopada 2018, 11:48

Ostatnie dwa miesiące roku, to okres wzmożonych zakupów. Wzmożonych zakupów wszystkiego. Sklepy, pułki sklepowe pękają w szwach. Do zakupów zachęcają również te wszystkie dekoracje i stroiki świąteczne.
To nad czym trzeba zapanować to budżet. Zwykle mamy określoną ilość pieniędzy i nie móżna tego w łatwy sposób przeskoczyć. No chyba, że będziemy posiłkowali się jakimiś pożyczkami.
Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj pod linkiem: http://zwierciadlo.pl/lifestyle/juz-za- ... woj-budzet - interesujący artykuł z tego zakresu. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nim.

Mini9
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 maja 2017, 12:19

Re: Przygotowania przedświąteczne ruszyły pełną parą

Post autor: Mini9 » 28 listopada 2018, 17:55

O tak, ja już też jestem w trakcie przedświątecznych przygotowań :) Zastanawiam się, jak w tym roku przystroić świąteczne drzewko. Bardzo spodobały mi się szklane bombki na stronie happenings.pl/szklane-bombki. A Wy co o nich sądzicie? W jaki sposób Wy zazwyczaj dekorujecie Wasze drzewka?

ODPOWIEDZ