Ciepłe rzeczy na zimę

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

jolka91
Bywalec
Bywalec

Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: jolka91 » 9 listopada 2018, 13:04

Drogie dziewczyny powiedzcie gdzie według was można kupić sprawdzone ciepłe swetry czy kurtki na zimę? Dla mnie ostatnio w oko wpadły kurtki zimowe z ZOiO, jednak jeszcze szukam jakiegoś sklepu, z którym mogła bym porównać. Bo do tej pory nie udało się dla mnie znaleźć nic tańszego od tego sklepu. Może wy jesteście jakieś sprawdzone rzeczy polecić.

andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Post autor: andaluzja » 9 listopada 2018, 15:19

O matko straszne te kurtki... ja polecam outlety na allegro, o wiele taniej wychodzi a są przynajmniej firmowe a nie chińskie.

Awatar użytkownika
roszpunka02
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: roszpunka02 » 26 listopada 2018, 12:35

Zobacz sobie na ceneo, albo tak jak koleżanka wyżej napisała, na allegro. Chińskiego badziewia bym nie kupowała, bo teraz oszczędzisz, a za chwilę, będziesz kupować nową chińską kurtkę, która też długo nie pożyje

andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: andaluzja » 26 listopada 2018, 20:15

No chyba Cie handel w tym sklepiku nie idzie skoro w każdym wątku wciskasz mało dyskretną reklamę. Nie wiem co chcesz od aliexpress jak na tej stronie, którą spamujesz forum jest to samo jak nie gorszej jakości. A na allegro w outletach to nie ma aliexpressu, są to raczej ubrania z zary, monki, hm, mango, bershki itp :rotfl:

Awatar użytkownika
puchowa09
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: puchowa09 » 14 grudnia 2018, 17:27

No w outletach można trafić na na prawdę fajne ceny, a wszystkie ubrania są oryginalne. Mnie te kurtki to wcale się nie podobają, taka tandeta

Awatar użytkownika
OlaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: OlaKos » 3 lutego 2019, 19:54

Teraz to już powinniśmy kupować coś na wiosnę ;) Jednak jeśli dalej szukasz ciepłych swetrów to na pewno Zalando. Czasami znajdziesz tam fajne promocje.

ODPOWIEDZ