Czy tabletki na libido dzialają?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

BebeBe
Guru
Guru

Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: BebeBe » 12 listopada 2018, 08:53

Czy znacie jakieś sztuczki na podwyższenie libido?
Mam 31 lat, jestem w stałym związku a nie mam wcale ochoty na seks. Kiedyś lubiłam seks , obecnie nie. Badałam sobie ostatnio hormony z porozumieniem z ginekologiem ale takie badanie niczego nie wykazało. Niby wszystko jest w porządku. Po prostu mam wrażenie tak jakby mogłabym żyć bez seksu. Mój związek jednak przez to kuleje.
Dodam,ze tabletek anty nigdy nie brałam i nie zamierzam. Ale zastanawiałam się nad tabletkami na libido bo ostatnio widziałam ich reklamę.Czy coś takiego jednak moze zadzialać?

zebra
Początkujący
Początkujący

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: zebra » 12 listopada 2018, 15:39

Jeśli miałabyś problem z hormonami to trzeba przyjmować środki hormonalne jeśli jednak nie masz problemu z hormonami to wyprobój sobie ziołowych. Ja brałam przez jakiś czas libido therapy i pomogło.A również myślałam,ze nic mi nie pomoże i po prostu tak mam. Z każda kolejną tabletką było lepiej.Tak poza tym próbowałaś afrodyzjaków?

Kaska159
Debiutant
Debiutant

Post autor: Kaska159 » 13 listopada 2018, 11:15

Na mnie nie działały, ale nam dziewczyny, które sobie chwalą :)

BebeBe
Guru
Guru

Post autor: BebeBe » 13 listopada 2018, 12:32

Pytasz się tutaj o ziólka? No wiesz, próbowałam ( lubczyk i te sprawy) ale na mnie nic nie działa. Dodam,ze to nie jest wina faceta bo widzę jak się stara.Ostatnio zorganizował romantyczny wieczór. Sam przygotował kolację, włączył romantyczny firlm.Świece i te sprawy a ja po prostu nic. Szczerze to chętnie wypiłabym to wino,obejrzała sobie film i normalnie w świecie poszła do łózka bez konieczności uprawiania z nim seksu.

zebra
Początkujący
Początkujący

Post autor: zebra » 13 listopada 2018, 15:26

A może po prostu on Ci się nie podoba? Albo jesteś przepracowana? Nie masz przypadkiem zbyt dużo stresu w robocie? Polecam na początek wypróbować sobie libido therapy o któych tutaj wspomniałam, broń boże nie bierz asequrelli bo również brałam ( skusiły mnie reklamy) i to po prostu nie działa :( Nie wpłynęło w żadnym stopniu na moje libido, nie poprawiło go). I zobaczysz czy na Ciebie to coś wpłynie czy nie.

lusio
Ekspert
Ekspert

Post autor: lusio » 11 marca 2019, 03:09

Nie biorę tabletek, ale kupiłam sobie żel potęgujący doznania Libidizer, świetnie się sprawdza. Rozgrzewa i delikatnie mrowi:)

strzala_amora
Początkujący
Początkujący

Post autor: strzala_amora » 23 kwietnia 2019, 17:54

Tabletek na libido nie bralam ale braly kolezanki i ogolnie to pic na wode.. u mnie libido spadlo po porodzie jak hormony mi szalaly.. pomoglo rozpoczecie stosowania antykoncepcji hormonalnej w postaci tabletek vines.. trwalo to niecale 3 miesiace jak wyregulowaly mi organizm. Teraz jest o niebo lepiej

femina31
Debiutant
Debiutant

Post autor: femina31 » 16 maja 2019, 09:29

są tabletki które działaja już po pierwszym użyciu podobnie jak viag.ra dla mężczyzn. Stosuję je juz od miesiąca przynajmniej 2 razy w tygodniu i działają jak na razie rewelacyjnie. W składzie maja jakieś zioła z USA, Polska nazwa to Feminam Libido trzeba trochę pokopać w googlach żeby znaleźć sklep wiec wrzucę link poniżej
http://www.feminamlibido.com/ opinie forum http://www.opiniegdziekupic.com/feminamlibido.html
jakby tam nie można było znaleźć dodam zdjecie Obrazek

ODPOWIEDZ