Wybor kasku motocyklowego

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

BebeBe
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 13 listopada 2014, 05:06

Wybor kasku motocyklowego

Post autor: BebeBe » 15 listopada 2018, 11:34

Szukam kasku dla dziewczyny.Chciałabym jeździć z facetem motocyklem.Na co warto jest zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego kasku?

himes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 21 listopada 2016, 07:44

Re: Wybor kasku motocyklowego

Post autor: himes » 15 listopada 2018, 12:55

Zerknij sobie na stronę:
http://bilgoraj.com.pl/jak-wybrac-dobry ... 199,n.html - napisane są tutaj najważniejsze rzeczy jakie warto jest wziąc pod uwagę przy wyborze. Duze znaczenie ma tutaj firma i jakość wykonania.A że dobry kask to bezpieczeństwo tak wiec nie ma tutaj co oszczedzac.
Niebagatelne znaczenie w przypadku wyboru właściwego kasku na motor ma materiał, z którego został on wykonany. To przede wszystkim od tego czynnika zależy bezpieczeństwo oraz ogólna jakość kasku. Oczywiście im materiał jest bardziej trwały tym cena jest wyższa, ale również zwiększa się bezpieczeństwo wyrazie niebezpiecznego upadku. Najgorsze są kaski wykonane z plastiku. Jeśli myślimy o poważnej i bezpiecznej jeździe powinniśmy postawić na kaski z takich materiałów jak ABS oraz poliwęglan.

ODPOWIEDZ