Elektroniczny obiegokumentów

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

parks
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 13 kwietnia 2018, 13:58

Elektroniczny obiegokumentów

Post autor: parks » 21 grudnia 2018, 08:04

Elektroniczny obieg dokumentów, jest innowacją która pozytywnie wpływa na usprawnienie pracy przedsiębiorstwa. Przy pomocy tego rodzaju systemów dystrybucja ważnych informacji jest znacznie szybsza i wydajniejsza. To także bardzo dobry sposób na zminimalizowanie ryzyka błędów czy zminimalizowanie ryzyka utraty danych.
Więcej informacji na temat tego rodzaju systemów można znaleźć pod linkiem: https://www.edison.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow

Mini9
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2017, 12:19

Re: Elektroniczny obiegokumentów

Post autor: Mini9 » 22 grudnia 2018, 09:45

Moim zdaniem taki elektroniczny obieg dokumentów to świetne rozwiązanie, zarówno dla dużych, średnich jak i tych mniejszych firm. My korzystamy z takiego obiegu dzięki współpracy z firmą http://www.primesoft.pl/ i jesteśmy z niego niesamowicie zadowoleni, naprawdę ;) Taki obieg znacznie przyspiesza i upraszcza wszelkie procesy zachodzące w naszej firmie :) Myślę, że jest to jedna z pierwszych rzeczy, o które należy zadbać, decydując się na wystartowanie z własnym biznesem :)

ODPOWIEDZ