Adwokat od spraw karnych

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

wieśniak
VIP
VIP

Adwokat od spraw karnych

Post autor: wieśniak » 3 stycznia 2019, 13:41

Witam. Potrzebuję namiary na dobrego adwokata od spraw karnych (skutecznego w swoim działaniu). Ważne też by nie był łasy na kasę. Czekam na wszelkie info
Pozdrawiam

wieśniak
VIP
VIP

Re: Adwokat od spraw karnych

Post autor: wieśniak » 3 stycznia 2019, 15:49

Dzięki,ale odpada.
Na pewno ktoś brał adwokata miejscowego i może się tu pochwalić czy był skuteczny..

Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec

Post autor: Olusiaqq3 » 3 stycznia 2019, 16:43

Ja jestem zadowolona z Pani Arletty Dąborowskiej, ma kancelarię na kościuszki koło apteki i przystanku autobusowego na I piętrze.

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ajaks1 » 3 stycznia 2019, 17:13

wieśniak pisze:
Dzięki,ale odpada.
Na pewno ktoś brał adwokata miejscowego i może się tu pochwalić czy był skuteczny..
Kancelaria w Strzyżowie ale już wiele razy był w Jaśle na rozprawach.

DamFranz
Debiutant
Debiutant

Post autor: DamFranz » 9 maja 2019, 22:30

Mnie znajomi polecił adwokatkę z Rzeszowa Panią Paulinę Stefańską i bez problemu zajęła się moją sprawą.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 3 czerwca 2019, 09:56

Sprawy karne to już nie przelewki i tutaj najczęściej pomoc adwokata jest potrzebna. Oczywiście zakres tej pomocy może być różny, dla jasności warto poczytać: http://podpowiadamy.pl/zatrzymanie-prze ... c-adwokat/, artykułów o tym nie brakuje, jak nie brakuje kancelarii, które są gotowe podjąć współpracę właśnie w kwestii prawa karnego.

ODPOWIEDZ