Gdzie kupić firany

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
brotet
Guru
Guru

Gdzie kupić firany

Post autor: brotet » 22 stycznia 2019, 11:33

Możecie doradzić jakiś dobry sklep w Jaśle, w którym mozna wybrac się i kupić firany. Dodam, ze okno jest niestandardowego wymiaru ( bardzo szerokie) tak więc praktycznie niemożliwe będzie kupienie gotowej już firany. Trzeba będzie kupić firankę szytą na wymiar. Z góry dzięki za informacje.

himes
Doświadczony
Doświadczony

Re: Gdzie kupić firany

Post autor: himes » 22 stycznia 2019, 14:50

Nie zastanawiałeś się aby zamówić firany w sieci? Naprawdę polecam pracownię firan i zasłon firaneo.pl https://firaneo.pl/firany-na-metry : .Zamówiłam zasłony, firanki oraz panele do salonu ( tylko w tym pomieszczeniu mam nowocześniejszy styl i panele bardziej mi tam pasowały...) Realizacja zamówienia sprawna i staranna.Dom odmieniony dzięki dekoracjom okiennym.Poza tym obsługa sklepu doradza jest profesjonalna i fachowa. Ceny bardzo przyzwoite. O wiele taniej niż w pracowniach lokalnych w okolicy. Oczywiście jest tam możliwosć zlecenia uszycia firan dla wybranego wymiaru.

ODPOWIEDZ