jak znaleźć oszczędności w firmie

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

opo
Debiutant
Debiutant

jak znaleźć oszczędności w firmie

Post autor: opo » 13 marca 2019, 14:21

witajcie!
szukacie oszczędnosci w firmie?
chcielibyście abys ię rozwijała a jednocześnie nie macie wystarczającego kapitału na inwestycje?
Jest rozwiązanie! znajdziecie je w tym artykule: https://krakow.dlawas.info/biznes/szuka ... id,12923,a
Zapraszam do lektury!

MarcinPoniewczas
Obyty
Obyty

Re: jak znaleźć oszczędności w firmie

Post autor: MarcinPoniewczas » 14 marca 2019, 19:09

Najlepiej jest zatrudnić Chińczyków w firmie za miskę ryżu, albo też zwolnić połowę personelu, a drugiej połowie kazać więcej pracować za starą pensję.

Teresek
Debiutant
Debiutant

Post autor: Teresek » 1 kwietnia 2019, 18:37

Również chętnie się dowiem jaki jest sposób na to.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 24 kwietnia 2019, 13:07

Na pewno trzeba byłoby poszukać lepszych rozwiązań dla firmy, jej optymalizacji

MZar
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: MZar » 3 maja 2019, 11:10

może warto zainteresować się controllingiem? W ten sposób można naprawdę dużo zaoszczędzić i rozwinąć firmę. Warto sobie na ten temat poczytać np. na https://www.controlling-systems.pl/

tadziek
Debiutant
Debiutant

Post autor: tadziek » 23 maja 2019, 20:41

Ja przeprowadziłem dokładną analizę swoich wydatków i wyszło mi, że najwięcej mogę zaoszczędzić na wynajmie biura. Postanowiłem więc wynająć tani lokal na przedmieściach, a jedynie wirtualne biuro Wirtualna Firma Sp. z o.o. ul. Długa 29 00-238 Warszawa e-mail: kontakt@wirtualna-firma.pl https://www.wirtualna-firma.pl/ w centrum Warszawy, by nie nadwyrężać swojego budżetu.

dominiq
Debiutant
Debiutant

Post autor: dominiq » 18 czerwca 2019, 13:25

Trzeba szukac oszczednosci gdzie tylko sie da.

Markuz
Debiutant
Debiutant

Post autor: Markuz » 19 czerwca 2019, 10:20

W dzisiejszych czasach duzo osob stara sie rozkrecic jakis wlasny biznes. Nie ma sie co dziwic poniewaz na etacie nigdy nie zarobimy jakichs wiekszych pieniedzy. Najwiekszym wyzwaniem jest znalezienie dobrego pomyslu bo jak widac to wiekszosc popularnych branz jest juz wystarczajaco nasycona. Zakladanie kolejnego sklepu internetowego oferujacego ten sam asortyment co setki innych nie ma wiekszego sensu. Trzeba wyjsc na przeciw oczekiwaniom klientow oraz poznac ich potrzeby. Na wlasna reke nie bedzie to mozliwe ale sa firmy zajmujace sie badaniami rynku. Dzieki nim mozna poznac cenne informacje na temat tego jakie trendy nam sie szykuja w nadchodzacych latach. Ciac koszta takze mozna jednak trzeba to robic z glowa. Nie mozemy pozwolic sobie na spadek jakosci uslug jakie oferujemy bo wtedy stracimy jakis procent klientow. Dla przykladu moj znajomy sprowadza w wiekszych ilosciach roznego rodzaju towary z Azji. Zamiast kupowac na wlasnosc powiedzmy kontener morski to wypozycza go w jeden z firm - https://ecocontainers.com/ Zaoszczedzone w ten sposob pieniadze inwestuje w powiedzmy pozycjonowanie swojego sklepu internetowego. Z kazdym rokiem obroty sie zwiekszaja wiec czlowiek wie co robi.

Awatar użytkownika
Jerk
Debiutant
Debiutant

Post autor: Jerk » 23 czerwca 2019, 17:36

Jeśli chodzi o mnie i zarządzanie pieniążkami stwierdziłam, że w internecie znajdę na pewno wiele narzędzi online, dzięki którym sama zaprojektuje landing page. Nie musiałam do tego celu korzystać z usług grafików :)

Awatar użytkownika
Globica
Debiutant
Debiutant

Post autor: Globica » 25 czerwca 2019, 18:44

Przede wszystkim przy usprawnieniu działania firmy nie zawsze trzeba od razu korzystać z pomocy firm zewnętrznych. Ja pozwoliłam sobie skorzystać z narzędzi online https://www.graphicsfuel.com/2018/09/pr ... ese-tools/ czytając ten artykuł dowiedziałam się wiele. Bardzo fajnym narzędziem jest licznik odwiedzin naszej strony www przez klienta.

sarkakoparka
Debiutant
Debiutant

Post autor: sarkakoparka » 1 lipca 2019, 18:43

Wystarczy popatrzeć po sklepach i to co jest Wam potrzebne kupować po promocyjnych cenach np. jeżeli potrzebne Wam regały modułowe sklep jest jeden sprawdzony, którego ofertę warto sprawdzić, ale to ewentualnie na priv podam zeby nie zostac posadzonym o reklame na forum :P

Loipeld
Początkujący
Początkujący

Post autor: Loipeld » 2 lipca 2019, 07:47

Jakis czas temu także szukałam oszczędności w swojej firmie i wtedy właśnie wynajęłam wirtualne biuro warszawa śródmieście. Okazuje się, że takie rozwiązanie to na prawde spora oszczędność zięki czemu moja firma mogła się o wiele pręzniej rozwijać. Polecam i wam się tym zainteresować ponieważ na prawde warto

Buszela
Debiutant
Debiutant

Post autor: Buszela » 21 lipca 2019, 22:00

Moim zdaniem opcji jest bardzo wiele, ale w pierwszej kolejności trzeba zadbać o zaufanych współpracowników. Mi przykładowo pilnie potrzebny jest księgowy z okolic Słupcy. Na stronie: http://www.adcbiuro.pl/ znalazłam ofertę jednego z biur rachunkowych i wygląda ona całkiem nieźle. Chcę zainwestować w kogoś sprawdzonego, więc jeśli macie jakieś opinie koniecznie dajcie znać.

kolorowa4
Debiutant
Debiutant

Post autor: kolorowa4 » 25 lipca 2019, 17:22

Niekiedy, nie trzeba wcale organizować wielkich zmian w firmie. Czasem, wystarczy zainwestować w dobry pomysł. Może biuro wirtualne, będzie dla Ciebie takim właśnie startem w przyszłość? Zobacz co do zaoferowania mają Ci http://www.ebiuro.olsztyn.pl/ :) ich wiedza i doświadczenie w temacie, na pewno ułatwią Ci działanie.

Joolanta
Debiutant
Debiutant

Post autor: Joolanta » 13 września 2019, 20:44

Czasami lepiej ich nie szukac.

ODPOWIEDZ