Okradająca i obczerniająca.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

teresa1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2019, 20:12

Okradająca i obczerniająca.

Post autor: teresa1 » 25 marca 2019, 20:25

Pewna pani na ul.Meygera pracowa na kolejowej stouwce na pryeciwko stacji PKP, odeszła na wysoką emerturę i ma 3 mieszkania, a jest sama bezdzietna. Potrafi sprzedac jak Niemcy za czasów II wojny... nieważne. Jest bystra cwana i inteligętna i na do datek niska z D. Oczernia mnie i wysmiewa moją osobowość na osiedlu. Jest miła jak musi sie czegoś dowiedzieć, jest stara ale nie o to mi chodzi. Skłuca dzieci i młodzież. Dziekuję za wysłuchanie. Pozdro, "Pamiętajcie młode wilki" Patrz komu ufasz..

Mścisława
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2019, 00:00

Re: Okradająca i obczerniająca.

Post autor: Mścisława » 26 marca 2019, 00:07

A co Cie to obchodzi kobieto, że ktoś ma trzy mieszkania i jest bezdzietny?! Oczerniająca to jak widać jesteś Ty, sądząc po kryteriach, według których oceniasz ludzi (że ktos jest stary i gruby). Co Ci do tego? zajmij sie swoim życiem.

bobnorek
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 22:12

Re: Okradająca i obczerniająca.

Post autor: bobnorek » 26 marca 2019, 12:39

teresa1 pisze:Pewna pani na ul.Meygera pracowa na kolejowej stouwce na pryeciwko stacji PKP, odeszła na wysoką emerturę i ma 3 mieszkania, a jest sama bezdzietna. Potrafi sprzedac jak Niemcy za czasów II wojny... nieważne. Jest bystra cwana i inteligętna i na do datek niska z D. Oczernia mnie i wysmiewa moją osobowość na osiedlu. Jest miła jak musi sie czegoś dowiedzieć, jest stara ale nie o to mi chodzi. Skłuca dzieci i młodzież. Dziekuję za wysłuchanie. Pozdro, "Pamiętajcie młode wilki" Patrz komu ufasz..
:szok: ludzie czy wam już naprawdę odyebao? :zakrecony:

ODPOWIEDZ