Jakie macie hobby po pracy

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
brotet
Guru
Guru

Jakie macie hobby po pracy

Post autor: brotet » 4 kwietnia 2019, 08:04

Na pewno każdy z Was ma swojej sposoby na relaksowanie sie po pełnym dniu pracy.

Jakie macie sposoby na rozluźnienie się?

Awatar użytkownika
kedziorek
Guru
Guru

Re: Jakie macie hobby po pracy

Post autor: kedziorek » 4 kwietnia 2019, 08:54

Te najczęstsze do tej pory to:
Jiu-jitsu
Siłownia
Bieganie/maratony
Znajomi
Interesowałem się programowaniem ale widocznie to nie dla mnie bo słabo mi to jednak wychodziło....

Ostatnio również zapisałem sie na naukę gry na bongosach:
https://cajonstore.pl/bongosy/

Nawet kupiłem sobie własne i nawet nie wiesz jak taka nauka potrafi relaksować. Polecam spróbować bo nauka gry na nich nie jest taka trudna.

hawajka
Debiutant
Debiutant

Post autor: hawajka » 5 kwietnia 2019, 19:11

Ciekawe opcje.

kati81
Debiutant
Debiutant

Post autor: kati81 » 5 kwietnia 2019, 19:24

W dzisiejszym swiecie kazdy jest bardzo zabiegany .. sama to wiem po co sobie. Wszystko sie zmienilo po tym jak przeprowadzilam sie do innego miasta, teraz wszystko jest na mojej glowie. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak nie znalezienie zupelnie czasu na relaks. Trzeba za wszelka cene szukac jakiegos balansu bo bez niego nie bedziemy szczeliwi na dluzsza mete. Juz przestalam brac nadgodziny i z kolezankami staramy sie wspolnie je spedzac na aktywnosciach. Jednym z fajniejszych sporotw jakie mozna uprawiac jest bez dwoch zdan aqua fitness. Samo plywanie bardzo dobrze wplywa na wszystkie partie miesni .. jak jeszcze polaczymy to z fitness to wychodzi mieszanka wybuchowa. Mozna sie przy tym swietnie zrelaksowac, jak i zredukowac tkanke tluszczowa przy okazji zdobywajac swoje upragnione cialo :) Polecam wszystkim ten styl bycia.

Obrazek

ODPOWIEDZ