Bardzo długa miesiączka

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

parsi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Kontakt:

Re: Bardzo długa miesiączka

Post autor: parsi » 5 kwietnia 2020, 11:59

czasami tak bywa <bezradny>

limonka34
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: limonka34 » 8 kwietnia 2020, 16:19

Tabsy antykoncepcyjne wyregulują cykl. Mnie ginekolog przepisał tabletki właśnie przy nieregularnych cyklach i bardzo obfitych miesiaczkach i problem zniknął jak ręką odjął już po pierwszym miesiącu zażywania tabletek. Natomiast teraz w obawie przed kontaktem z wirusem proszę o zdalne wypisanie e-recepty na portalu lekarzonline.eu Nie mam zamiaru ryzykować, a wiadomo, że tabletki zażywac codziennie trzeba.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 8 kwietnia 2020, 16:22

limonka34 pisze:
8 kwietnia 2020, 16:19
Tabsy antykoncepcyjne wyregulują cykl. Mnie ginekolog przepisał tabletki właśnie przy nieregularnych cyklach i bardzo obfitych miesiaczkach i problem zniknął jak ręką odjął już po pierwszym miesiącu zażywania tabletek. Natomiast teraz w obawie przed kontaktem z wirusem proszę o zdalne wypisanie e-recepty na portalu lekarzonline.eu Nie mam zamiaru ryzykować, a wiadomo, że tabletki zażywac codziennie trzeba.
A mogłabyś nie wrzucać reklam?

nika25
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: nika25 » 10 kwietnia 2020, 10:22

teraz nie masz szans żeby w sprawie długiej miesiączki iść do ginekologa, nie wiem czy poza ciężarnymi jeszcze kogokolwiek przyjmuje, a co do recept to teraz chyba nawet jest lepiej, dzwoniłam wczoraj do przychodni bo potrzebowałam receptę na vines i już dziś mam ją w tel, bez łażenia i czekania w kolejce do gabinetu

ODPOWIEDZ