co lubicie czytać , jakie są nowe fajne książki ???

Przeczytałeś ostatnio ciekawą książkę? Podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: co lubicie czytać , jakie są nowe fajne książki ???

Post autor: dragoness » 22 października 2015, 21:51

Sylwianaa pisze:ja ostatnio mam zajawkę na kryminały. Dużo fajnych pozycji znalazłam w księgarni internetowej http://www.rewolucja.co.uk/ . Chyba lepiej kupować przez internet bo jest największy wybór :)
Wypad z forum, spamerko! GDZIE JEST MODERATOR!

tatar
Guru
Guru

Post autor: tatar » 23 października 2015, 13:55

Trylogia Millenium jest faktycznie bardzo fajna. Przeczytałem trzy książki - głównie pod wpływem filmu. Muszę przyznać,że są o wiele lepsze niz film. Więcej wątków, bardzo wciagają i na dzień dzisiejszy jest to najlepszy kryminał jaki miałem okazję obejrzeć. Najnowszej książki nie czytałem. Zbieram się do niej od jakiegoś czasu ale boję się,że nowy autor nie podźwignie takiego dobrego stylu.
Obecnie cała trylogia jest dostępna w dobrej cenie na stronie księgarni PWN:
http://ksiegarnia.pwn.pl/kategoria/1297 ... minal.html - na stronie możecie przejrzeć sobie obecnie ich oferty kryminałów. Mają tam sporo promocji na nowości.

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 23 października 2015, 14:18

tatar pisze:Trylogia Millenium jest faktycznie bardzo fajna. Przeczytałem trzy książki - głównie pod wpływem filmu. Muszę przyznać,że są o wiele lepsze niz film. Więcej wątków, bardzo wciagają i na dzień dzisiejszy jest to najlepszy kryminał jaki miałem okazję obejrzeć. Najnowszej książki nie czytałem. Zbieram się do niej od jakiegoś czasu ale boję się,że nowy autor nie podźwignie takiego dobrego stylu.
Obecnie cała trylogia jest dostępna w dobrej cenie na stronie księgarni PWN:
http://ksiegarnia.pwn.pl/kategoria/1297 ... minal.html - na stronie możecie przejrzeć sobie obecnie ich oferty kryminałów. Mają tam sporo promocji na nowości.

Mają tam duży wybór. Mogę ich polecic. Szybko realizują dostawy.

Awatar użytkownika
krala77
Debiutant
Debiutant

Post autor: krala77 » 14 marca 2016, 10:31

Czy może ktoś polecić ciekawe książki podróżnicze o Azji? Teraz prawie każdy podróżnik cos pisze i trudno sie w tym odnaleźć co jest warte uwagi a co nie.

lusio
Obyty
Obyty

Post autor: lusio » 17 kwietnia 2016, 15:50

Ogólnie bardzo lubię czytać, ale ostatnio jakoś mało czasu. Na szczęście mogłam sobie pozwolić na książkę, na którą czekałam od dawna - Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, autorstwa J. Knoll

Bunia
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bunia » 22 września 2016, 16:33

Tytuł brzmi bardzo zachęcająco. A możesz powiedzieć o czym mniej więcej jest ta książka?
Sama uwielbiam relaksować się przy takich powiedźmy pozytywnych pozycjach i myślałam sobie, że taką właśnie lekką lekturą będzie Bejbi Hary Rosa. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że wybrałam książkę o losach prawie 40-letniego faceta, która ma się za prawdziwego "Casanovę" , a przy tym za nim ma wszystkie kobiety. Co jednak ciekawe powieść ta jest dosłownie najeżona wszelkiego rodzaju dygresjami, przez co naprawdę trzeba się pilnować, żeby nie zgubić wątku. Czytacie książki tego rodzaju?

lusio
Obyty
Obyty

Post autor: lusio » 31 października 2016, 21:41

Ja czekam z niecierpliwością na tę książkę http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazk ... y-ze-skaza czytałam wcześniejszą tego autora i wciągnęłam się od pierwsze strony. Lubię tego typu książki, historyczne. Szczególnie, kiedy to kobiety mają wpływ na historię. Nie mogę się już doczekać :)

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 1 listopada 2016, 10:57

lusio pisze:Ja czekam z niecierpliwością na tę książkę http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazk ... y-ze-skaza czytałam wcześniejszą tego autora i wciągnęłam się od pierwsze strony. Lubię tego typu książki, historyczne. Szczególnie, kiedy to kobiety mają wpływ na historię. Nie mogę się już doczekać :)
Wcześniejszą, to znaczy którą? Bo ma na koncie kilka.

Awatar użytkownika
tal
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: tal » 9 listopada 2016, 15:03

Trylogia Millenium super. Ogólnie szkoda,że autor już nic nie napisze ( zdecydowanie za wcześnie umarł). Przeczytałem kontynuację , ale nie jest juz taka dobra jak oryginalna trylogia. Czego nie ma nawet wymagać z uwagi na to,że był to inny autor.
Namiętnie również czytam książki Terrego Goodkinda, Czytałem każdą część. Co do księgarni to proponuje zagladać sobie do Lovebooks: http://lovebooks.pl/ - księgarnia ma sporo promocji.

kslz
Obyty
Obyty

Post autor: kslz » 9 listopada 2016, 15:06

tal pisze:Trylogia Millenium super. Ogólnie szkoda,że autor już nic nie napisze ( zdecydowanie za wcześnie umarł). Przeczytałem kontynuację , ale nie jest juz taka dobra jak oryginalna trylogia. Czego nie ma nawet wymagać z uwagi na to,że był to inny autor.
Namiętnie również czytam książki Terrego Goodkinda, Czytałem każdą część. Co do księgarni to proponuje zagladać sobie do Lovebooks: http://lovebooks.pl/ - księgarnia ma sporo promocji.

No właśnie tez słyszałem o niej sporo pozytywnych opinii. I chyba będę musiał się za to zabrać

Ze swojej strony mogę jeszcze polecić książki Suworowa. Np Lodołamacz - świetna sprawa.

Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz

Post autor: Maciek77 » 9 listopada 2016, 16:45

Ja wróciłem do Ojca Chrzestnego. Kiedyś czytałem, postanowiłem przeczytać raz jeszcze. Świetna książka, klasyk.

landa
Guru
Guru

Post autor: landa » 9 listopada 2016, 21:32

,,Mock''-Marek Krajewski Cykl: Eberhard Mock

T135
VIP
VIP

Post autor: T135 » 9 listopada 2016, 22:45

"Kiedy Bóg Odwrócił Wzrok" Wiesława Adamczyka. Niesamowita, świetna książka, którą czyta się jednym tchem, bardzo wciągająca, dobrze się czyta, a co najważniejsze opowiada prawdziwą historię. Książka dla każdego,

Norek86
Debiutant
Debiutant

Post autor: Norek86 » 13 listopada 2016, 19:36

Z nowości czytam ostatnio książkę - zbiór opowiadań grozy "Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści" Lovecrafta. Polecam w szczególności fanom twórczości tego Pana.

Karman80c
Debiutant
Debiutant

Post autor: Karman80c » 27 grudnia 2016, 13:56

Czytam teraz kolejną książkę z cyklu o Harrym Potterze. Może to nie nowa książka, ale polecam każdemu całą serię. Bardzo wciągająca pozycja.

ODPOWIEDZ