Domowe sposoby na wypadające włosy..

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

igafiga
Początkujący
Początkujący

Re: Domowe sposoby na wypadające włosy..

Post autor: igafiga » 12 kwietnia 2019, 08:13

Skrzyp i pokrzywa. Wcierki ziołowe.
Badania trzeba zrobić, czy nie ma żadnych niedoborów, anemii, problemów z hormonami itp. Jeśli coś jest na rzeczy to trzeba najpierw zająć się tym, bo wypadanie włosów to tylko objaw.

dobrajana
Debiutant
Debiutant

Post autor: dobrajana » 18 kwietnia 2019, 11:59

w dzisiejszych czasach to warto zdecydowac sie na taki zabieg przeszczepu włosów bo to szybka akcja, a do tego przebiega bezbolesnie.
sama wiem z doswiadczenia bo maz robil sobie w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie . Do kliniki trafilismy z polecenia, wiec nie bylo zastanowien, maja naprawde niesamowite doswiadczenie i swietnych fachowcow, dzieki czemu moj facet totalnie juz zapomnial o zakolach bo po zabiegach wlosy pieknie odrosly:)

lusio
Mistrz
Mistrz

Post autor: lusio » 17 lipca 2019, 23:36

Domowe sposoby są dobre, ale niestety czasem to jednak za mało. Dodatkowo warto wzmocnić organizm od środka, ja stosuję tabletki Vitapil (przede wszystkim ze względu na kompleksowy skład, sprawdzają się lepiej niż jednoskładnikowe). Ale zgadzam się z wypowiedzią wyżej, warto sprawdzić, czy wszystko ok z hormonami:)

IzoldaKastylijska
Bywalec
Bywalec

Post autor: IzoldaKastylijska » 22 lipca 2019, 11:09

Może płukanki albo zioła?

Awatar użytkownika
Tish
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Tish » 8 sierpnia 2019, 09:36

Można, ale moim zdaniem vitapil daje kompleksowo to, czego włosy potrzebują. Zwłaszcza, że lotionem działasz od zewnątrz, a tabletkami wzmacniasz je od środka.

viktoria11
Guru
Guru

Post autor: viktoria11 » 8 sierpnia 2019, 14:14

Mi włosy wypadywaly garściami fakt po ciąży to było i mówi się że swoje musi wypaść ale no ja bym łysa chyba zaraz została stosowalam ampułki vichy biotebal szampon odżywka witaminy i nic dalej to samo wkoncu poszłam do dermatologa zleciła badania wyszedł znaczny niedobór cynku przepisała duża dawka szampon delikatny anaphase drugi na zmianę taki na receptę na łysienie bo już zakola miałam i wit. Merz specjal mówiła że jedyne dobre ja miałam i skrzypowite i vitapil nic nie dało.... po miesiącu brania tych wit i szampony włosy już tak nie wypadywaly i po 2 zaczynały odrastac....

aga88
Bywalec
Bywalec

Post autor: aga88 » 20 sierpnia 2019, 11:20

Słyszałam też o specjalnej diecie z dodatkiem jajek. Z tego co pamiętam to trzeba jeść surowe żółtko. ale jakoś nie mam do tego przekonania...

świnia
Guru
Guru

Post autor: świnia » 24 sierpnia 2019, 08:33

Przede wszystkim na wypadające włosy obejrzyj sobie dr Jaśkowskiego odc 114 na tagen.tv w internecie to będziesz znać przyczynę (trujące szampony z hipermarketu). Skóra głowy wydziela substancję które konserwują włosa i trzeba umieć je tylko dobrze rozprowadzić. No ale zanim Twoja skóra na głowie wyrzuci nagromadzoną chemię / metale ciężkie / grzyby itp to trochę minie.

Zrób sobie badanie pierwiastków z włosa to będziesz wiedziała czym się suplementować .

Witaminy A D E K (rozpuszczalne w tłuszczach)

Z jedzenia to galaretki (rozgotowane ścięgna, powięzi itp zawierające krzem)

Afirmacje: możesz do swoich włosów codziennie mówić że są śliczne zdrowe i piękne.

No to by na tyle przy porannej kawce :cwaniak:

limonka34
Debiutant
Debiutant

Post autor: limonka34 » 20 listopada 2019, 19:45

Kapsułki z olejem wiesiołka GAL i do tego codzienna suplementacja cynkiem. Po miesiącu widać efekty.

Andusia
Debiutant
Debiutant

Post autor: Andusia » 4 grudnia 2019, 13:33

zdrowa dieta, włosy najczęściej wypadają kiedy nieodpowiednio się odżywiamy

ODPOWIEDZ