Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kawosz » 16 lipca 2017, 11:14

Ja zamówiłem telefon do sklepu tam koło lidla lenovo c2 power i wczoraj byłem z zamiarem zakupu tego telefonu ale przed zakupem chciałem żeby mi go włączyli i sprawdzili czy chodzi i jak chodzi, odmówili mi powiedzieli, że nie mogą bo później go nie zwrócą już jeżeli go nie kupię no to głupota, przecież przed zakupem trzeba sprawdzić czy dany produkt jest dobry czy nie bo inaczej to jak kupić kota w worku.

Jacki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 18:34

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Jacki » 24 stycznia 2019, 19:19

Sklep Media Expert na ul. Jana Pawła II 35 Jasło
Nie polecam nikomu tego sklepu bardzo drogo jest, uwazam, ze lepiej kupic przez internet :) Obsługa pozostawia sporo do życzenia. Wciskają ubezpieczenia sprzętu bo oczywiście prowizja dla nich jest najważniejsza! Jeśli przyjdzie nieświadoma starsza osoba i bierze sprzęt na raty to perfidnie wciskają ubezpieczenie kredytu nie informując iż to ubezpieczenie pod kredyt jest nieobowiązkowe!!! Plus wysoka prowizja bankowa za udzielenie kredytu! Panie które pracują przy kredytach "naciagaja" nieświadome osoby na co tylko można żeby jak najwięcej mieć dla siebie PROWIZJI OD WSZYSTKIEGO!

asterka
VIP
VIP
Posty: 689
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 23:26

Re: Media Expert - opinie

Post autor: asterka » 26 stycznia 2019, 20:03

kolego,ceny maja akurat internetowe.

ODPOWIEDZ