Najlepsza myjnia W Jasle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Jozin.1 » 31 marca 2018, 21:08

Wrzucam 5 zyli. biorę lancę z pianą i zapindlam dookoła fury aż się czas nie skończy.... Potem drugie 5 zyli i mycie z proszkiem, spłukiwanie i nabłyszczanie.
Piana kiepsko działa poniżej temp 0 st C ale to chyba logiczne...... Fura moja czarna jest więc zaraz po myciu trzeba wytrzeć takim specjalnym ręcznikiem superchłonnym bo inaczej kropki zostają. I tyle w temacie. Generalnie piana musi chwilę pobyć na karoserii i podziałać. Im dłużej - tym lepiej.

Najgorsza myjnia to wg. mnie ta koło KAUFLANDU.... To moja osobista opinia i nie trzeba się z nią zgadzać. Zazwyczaj myję w myjni koło ronda - po pieniądzach i naprawdę solidnie.

President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: President » 3 kwietnia 2018, 11:44

Ta na kauflandzie ma dobre ciśnienie, i polecam również tą za Lidlem.

depro111
Debiutant
Debiutant

Post autor: depro111 » 3 kwietnia 2018, 15:44

Obok majstra

furia234
Początkujący
Początkujący

Post autor: furia234 » 6 kwietnia 2018, 18:51

Najlepsza myjnia to taka, w której minuta lub więcej mycia kosztuje 1 złoty, a do tego ma kilka niezbędnych funkcji jak np piana aktywna czy szczotka z pianą, to moim zdaniem jest funkcjonalna myjnia. Sama zastanawiam sie nad postawieniem myjni bezdotykowej u Siebie w mieście, z racji że jest spore zainteresowanie, myjni jest dwa a samochodów do mycia mnóstwo. Ciekawi mnie opcja firmy Aspera, która stawia gotowe myjnie, nic Cię nie interesuje jedynie wykładasz kasę. Jak dla mnie to samowystarczalny biznes, jedynie konserwacje nas interesują i jakieś drobne kontrole, a tak po za tym samo sie wszystko kręci.

ODPOWIEDZ