trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Halik
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: Halik » 9 lipca 2018, 14:36

muaha pisze:Halik, konkretnie to u Masalskiego byliśmy, ale jest jeszcze dwóch innych. Tak naprawdę to na kogo byś nie trafił to i tak będzie dobrze ;)
Dzięki - dowiem się wobec tego nieco więcej o tym lekarzu. Problem polega na tym, że wybraliśmy Orthos z polecenia tak jak pisałem wcześniej ponieważ do tej pory spotykaliśmy wielu różnych lekarzy z totalnie różnym podejściem... wielu eksperymentowało, wielu strzelało lub przepisywało jedynie silne sterydy. Ręce opadają.. przecież tu chodzi o kilkuletnie dziecko :(

muaha
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 17:17

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: muaha » 19 lipca 2018, 11:24

Skąd ja to znam, dziecko prawie 2 lata na sterydach, infekcja goni infekcje, aż w końcu decyzja o zabiegu. To była dobra decyzja. Daj znać jak będziecie po wizycie, co dalej i na którego lekarza się zdecydowaliście

indigo
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 lipca 2018, 12:44

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: indigo » 19 lipca 2018, 12:47

Wycinać, to się póżniej ciągnie latami, problemy z gardłem, zapalenia uszy, a nawet z nosem

świnia
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: świnia » 20 lipca 2018, 13:26

Migdałki to zakończenie układu limfatycznego który jest swoistą kanalizacją organizmu i wycinać tego nie wolno. Prawdopodobnie gdzieś w organizmie jest stan zapalny (obstawiam głowę, szyję itp górne części ciała) bo migdałki usuwają syf z organizmu który jest połykany przez dzieciaka (powinien odharać). Spróbowałbym płukać jamaję ustną olejem ze słonecznika. Bierze się łyżeczkę oleju i płuka. Po chwili z czystego oleju robi się żółta ropna breja i trzeba wypluć i wziąć nową łyżeczkę i płukać dalej. Miałem osoby (dorosłe) które wypluły z siebie kilka litrów tej brei i różne dolegliwości im przechodziły. Koszt 12-15 złociszy to d**** nie urywa spróbować można zawsze https://www.odkrywamyzakryte.com/plukanie-ust-olejem/ NIE WOLNO usuwać migdałków bo to tylko objaw. Przyczyna leży gdzie indziej.

Halik
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: Halik » 22 lipca 2018, 10:13

świnia pisze:Migdałki to zakończenie układu limfatycznego który jest swoistą kanalizacją organizmu i wycinać tego nie wolno. Prawdopodobnie gdzieś w organizmie jest stan zapalny (obstawiam głowę, szyję itp górne części ciała) bo migdałki usuwają syf z organizmu który jest połykany przez dzieciaka (powinien odharać). Spróbowałbym płukać jamaję ustną olejem ze słonecznika. Bierze się łyżeczkę oleju i płuka. Po chwili z czystego oleju robi się żółta ropna breja i trzeba wypluć i wziąć nową łyżeczkę i płukać dalej. Miałem osoby (dorosłe) które wypluły z siebie kilka litrów tej brei i różne dolegliwości im przechodziły. Koszt 12-15 złociszy to d**** nie urywa spróbować można zawsze https://www.odkrywamyzakryte.com/plukanie-ust-olejem/ NIE WOLNO usuwać migdałków bo to tylko objaw. Przyczyna leży gdzie indziej.
Dzięki za wskazówki! Dla nas jako Rodziców każda wskazówka jest na wagę złota. Będę teraz pytać lekarzy co myślą o tej metodzie aczkolwiek to bardziej z przekorą ;) do Orthos kierujemy się właśnie nie tyle z wizją wycinania co z nadzieją znalezienia przyczyny takiego stanu rzeczy. Dam znać co i jak.

ODPOWIEDZ