gdzie kupić sukienke

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

angela93
Debiutant
Debiutant

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: angela93 » 6 maja 2015, 16:58

Podłączam się pod post gdzie w Jaśle lub okolicach można kupić ładna suknie wieczorowa długa do kostek ?

jagodzia
Debiutant
Debiutant

Post autor: jagodzia » 12 maja 2015, 00:21

Witam!

Myślę, że powinnaś się wybrać do Krosna na ul. Pużaka 37, bo tam jest chiński sklep gdzie sukienek nie brakuje i można naprawdę znaleźć coś fajnego. A jest w czym wybierać bo cała jedna kondygnacja budynku to masa sukienek na każdą okazję. Polecam, bo warto.

Pozdrawiam!

Tinkin
Debiutant
Debiutant

Post autor: Tinkin » 27 września 2016, 08:59

Kupuję zwykle przez neta, sukienki też wolę z takiego źródła. Lubię klasyczne i kobiece sukienki, które znajduje zwykle na jestesmodna.pl. Moim zdaniem to najlepsza opcja, bo często mają promocje, ceny są niskie (w porównaniu do jakości). Najbardziej odpowiada mi wybór, bo jednak w sklepach stacjonarnych często czegoś nie ma, albo rozmiar nie ten... A przez neta się wszystko znajdzie ;)

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 20 marca 2019, 12:00

W sklepie odzieżowym? Sądzę, że w dzisiejszych czach i wolnym rynku mamy sporo możliwości, także w internecie.

ODPOWIEDZ