PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Mosznicki
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki » 22 stycznia 2019, 23:52

Sun Tzu pisze:Obrazek

Taaak...
Czy to scena ze sztuki i ma dowodzic jej blyznierczosci?

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 22 stycznia 2019, 23:55

grzeh pisze:
Mosznicki pisze: Dlaczego jesteś taki dziecinny? Tylko udajesz, że nie czaisz czy faktycznie jesteś tak mało rozgarniety?
PS co najwyżej traktuje Cię protekcjonanie, ale nie obraźliwie. Obraża jest Twoje stanowisko. Obraża dla inteligencji.
znowu próbujesz mnie obrażać

więc przypominam:
zacytowałem stanowisko rzecznika Konferencji Episkopatu Polski - na co Ty zareagowałeś prywatnym atakiem na mnie.
Przypominam, że napisałem, iż stanowisko dyrekcji teatru jest jasne. W obu kwestiach. Słowa ów księdza jedynie wpisuje się właśnie w to, do czego owo stanowisko się odnosi. Mam jeszcze bardziej łopatologicznie?

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 23 stycznia 2019, 00:04

Mosznicki pisze:
grzeh pisze:
Mosznicki pisze: Dlaczego jesteś taki dziecinny? Tylko udajesz, że nie czaisz czy faktycznie jesteś tak mało rozgarniety?
PS co najwyżej traktuje Cię protekcjonanie, ale nie obraźliwie. Obraża jest Twoje stanowisko. Obraża dla inteligencji.
znowu próbujesz mnie obrażać

więc przypominam:
zacytowałem stanowisko rzecznika Konferencji Episkopatu Polski - na co Ty zareagowałeś prywatnym atakiem na mnie.
Przypominam, że napisałem, iż stanowisko dyrekcji teatru jest jasne. W obu kwestiach. Słowa ów księdza jedynie wpisuje się właśnie w to, do czego owo stanowisko się odnosi. Mam jeszcze bardziej łopatologicznie?
Mosznicki. A kiedy obecna totalna opozycja mówiļa o kaczce po smoleńsku, miaļa na myśli kaczkę po smoleńsku. A kiedy wilk mówił do czerwonego kapturka, že ma duże uszy, by ją lepiej słyszeć to chciał jă po prostu lepiej słyszeć. A kiedy wykreślono scenę kwesty, jak mówi aktorka na nagraniu: brutalnie wykreślono tą scenę, by uczcić śmierć Adamowicza, to po co to zrobiono, skoro mowa o inteligencji i myśleniu. Wykreślać "antyprzemocowâ" scenę, by uczcić ofiarę przemocy to już hejt, czy jeszcze tylko brak szacunku? A kiedy Owsiak mówi, że nie ma nic wspólnego z tym całym zamieszaniem, to jakie zamieszanie ma na myśli?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jerzy-o ... it/mllpveh
Trzeci akapit artykułu jest dla mnie kompleyną zagadką. Jakie wydarzenie pan Owsiak nazywa całym tym zamieszaniem?

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 23 stycznia 2019, 00:16

[quote="człowiek

obecna totalna opozycja mówiļa o kaczce po smoleńsku, miaļa na myßli kaczkę po smoleńsku. A kiedy wilk mówił do czerwonego kapturka, že ma duże uszy, by ją lepiej słyszrć to chciał jâ lepiej słyszeć. A kiedy wykreślono scenę kwesty, jak mówi aktorka na nagraniu: brutalnie wykreślono tą scenę, by uczcić śmierć Adamowicza, to po co to zrobiono, skoro mowa o ibteligencji i myśleniu. Wykreślać "antyprzemocowâ" scenę, by uczcić ofiarę przemocy to już hejt, czy jeszcze tylko brak szacunku? A kiedy Owsiak mówi, że nie ma nic wspólnego z tym całym zamieszaniem, to jakie zamieszanie ma na myśli?[/quote]

Po pierwsze nie wiem, czy cała. Po drugie, stwierdzenie faktu bycia martwym chyba nie jest nawoływanie do zabijania, prawda? Już trochę za późno. Przede wszystkim jednak to słyszę to pierwszy raz i raczej nie ma symetrii. Nawet że słynnym "dozynaniem watahy", co nie było dosłowne, acz niesmaczne. Tymczasem rzeczy typu "akt zgonu" i autorstwo, charakter działalności i filozofii, rodzą faktyczne obawy.
Nie znam cytatu z Owsiaka i kontekstu. Wiem, że jest "winny", bo gdyby nie finał, nie byłoby zdarzenia.
A jak się kręci film o Zagładzie, to dla gloryfikacji przemocy?

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 23 stycznia 2019, 00:26

Jak czytamy, Orkiestra się sama nie ochrania. A poza tym polityczną inspiracja do tego, co sie stalo, nie leży po stronie, nazwijmy to, "obozu" Owsiaka.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 23 stycznia 2019, 02:02

Mosznicki pisze:Jak czytamy, Orkiestra się sama nie ochrania. A poza tym polityczną inspiracja do tego, co sie stalo, nie leży po stronie, nazwijmy to, "obozu" Owsiaka.
PILNUJMY POLSKI (ODC. 40) - TO BYŁA PROFESJONALNA EGZEKUCJA
https://www.youtube.com/watch?v=37wFIQ4yriQ

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 23 stycznia 2019, 02:31

To jest dopiero obraza uczuć religijnych https://twitter.com/St_Janecki/status/1 ... adamowicza Przykre bydle.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 23 stycznia 2019, 08:16

Taaak... A mogłaby pani magister napisać czego dotyczył twit pana S. Janeckiego?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 23 stycznia 2019, 11:56

Sun Tzu pisze:Taaak... A mogłaby pani magister napisać czego dotyczył twit pana S. Janeckiego?
Pana samorządowca tu nie ma. Przez rok.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 23 stycznia 2019, 13:48

kochaj bliźniego jak siebie samego... ależ się ten człowiek musi nienawidzić https://www.instagram.com/p/Bs93yODnIaR ... e=ig_embed

luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: luc_ponownie » 23 stycznia 2019, 19:07

dragoness pisze:kochaj bliźniego jak siebie samego... ależ się ten człowiek musi nienawidzić https://www.instagram.com/p/Bs93yODnIaR ... e=ig_embed
Bredzi Pani. Uważam,że panowie Szczury podgryzają Polskę i dobre imię Polaków swoją działalnością i swoimi wypowiedziami,więc trudno ich lubić - ich antypolonizm może być jednym z czynników który doprowadzi w niedalekiej przyszłości do Polocaustu.Tak.Polocaustu. Nie życzę im z tego tytułu deratyzacji,ale to są ludzie (niestety - choć ich naturę lepiej oddaje ich nazwisko "szczur") których praca w ostatnich latach przyczynia się do tego,że "nowocześni europejczycy" (których dziadkowie służyli w SS a dziś sami budują Eurokomunę) przyklasną "ostatecznemu rozwiązaniu kwestii Polskiej" gdy nadejdzie czas - "bo przecież Polacy mordowali żydów,a skoro naziści to nie Niemcy czy inni Europejczycy (Taka jest narracja,choć jesteśmy jedynym narodem z którego nie zrekrutowano dywizji SS) - to pewnie to byli ci zacofani Polacy"

------------------------------
grzeh pisze:
Mosznicki pisze:Jak czytamy, Orkiestra się sama nie ochrania. A poza tym polityczną inspiracja do tego, co sie stalo, nie leży po stronie, nazwijmy to, "obozu" Owsiaka.
Skoro Macierewicz to przyznaje można się spodziewać,że niektórzy będą na tym forum robić ze mnie oszołoma :hyhy: Ale zdania nie zmienię. Tak - to wyglądało na egzekucję wykonaną przez przeszkolonego figuranta.
dragoness pisze:To jest dopiero obraza uczuć religijnych https://twitter.com/St_Janecki/status/1 ... adamowicza Przykre bydle.
Właściwie to prawda powiedziana,a że obraza uczuć religijnych - ale żeby Pani wiedziała jaka !
1.Urażono uczucia religijne wyznawców religii smoleńskiej kradnąc im patent - stąd reakcja Janeckiego
2.Urażono uczucia wyznawców PO i Adamowicza - i to zrobił Janecki.
GOOD SHOT ! :rotfl: Wilka i zająca naraz ustrzelić jedną kulką - talent trzeba mieć.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 23 stycznia 2019, 20:06

luc_ponownie pisze: ------------------------------
grzeh pisze:
Skoro Macierewicz to przyznaje można się spodziewać,że niektórzy będą na tym forum robić ze mnie oszołoma :hyhy: Ale zdania nie zmienię. Tak - to wyglądało na egzekucję wykonaną przez przeszkolonego figuranta.
nie wiem dlaczego, ale ostatnio mamy podobne przemyślenia ;)
i nie w tym sensie że będę robił z Ciebie oszołoma, tylko że mam podobne zdanie

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 23 stycznia 2019, 20:13

inna sprawa
po sposobie wykonania, oraz przede wszystkim po sposobie postępowania już po wykonaniu

przypomniało mi się: "Kennedy zamach hipnoza"

luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: luc_ponownie » 23 stycznia 2019, 20:18

Bo jesteś propisowski.Ja co prawda nie jestem,ale rzecz w tym że PO też nie lubię. Uważam,że PiS prowadzi beznadziejną dla Polski politykę (choćby ostatnio Iran*) ale powrót do władzy tej Niemieckiej agentury zwanej PO/.Nowoczesna... brrrr... odpukać.Było by jeszcze gorzej.Nie znaczy to,że kiedykolwiek EVER poparł bym PiS w wyborach,ale...
-------------------------------------------------------------------------------

* https://dorzeczy.pl/kraj/90398/Ambasado ... -krok.html, teraz próbują ratować sytuację ale mamy już spieprzoną sytuację z Chinami (afera szpiegowska - zresztą jestem pewien,że szpiegów wskazali naszym służbom specjalnej troski jak zwykle amerykanie) i tylko tego do szczęścia brakowało... W Iranie przyjęto podczas wojny armię Andersa,za komuny też stosunki były dobre,a w dodatku Persowie pomimo Islamu to ludzie tej samej krwi co my (R1A1 - haglogrupa szczególnie powszechna wśród: Polaków,Ukraińców,Rosjan, wyższych kast Indyjskich oraz właśnie: Irańczyków).

I rzecz w tym,że tą konferencję u nas zapowiedzieli nie Polski prezydent,nie premier,nie minister spraw zagranicznych a... Amerykanie. Czesi nie dawali się tak poniżać: https://www.tvp.info/19544541/czeski-pr ... -do-moskwy
Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby czeski ambasador w Waszyngtonie udzielał rad amerykańskiemu prezydentowi i podpowiadał, dokąd ma podróżować. Nie pozwolę na to, aby którykolwiek z ambasadorów ingerował w plany moich zagranicznych podróży
Jak dla mnie postawa na kolanach wobec ambasador Mosbascher i jej mocodawców jest niedopuszczalna.No ale oczywiście dla PO taka postawa wobec Berlina,Moskwy i całej reszty to chleb powszedni...

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 23 stycznia 2019, 20:32

luc_ponownie pisze:Bo jesteś
...
skoro tak twierdzisz...
i.. nie chce się kłócić, bo niestety muszę się znowu z Tobą zgodzić

edit:
R1A1 - haglogrupa szczególnie powszechna wśród: Polaków,Ukraińców,Rosjan, wyższych kast Indyjskich oraz właśnie: Irańczyków
brakuje Białorusinów
Obrazek
https://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_(Y-DNA)
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2019, 20:47 przez grzeh, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ