PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 12:55

Sun Tzu pisze:
7 lipca 2019, 12:46
Proszę podać "obiektywne " media. Chętnie się dowiem.
Hmm... Nie ma czegoś takiego pani magister jak "obiektywne media", więc już może sobie pani magister darować zamieszczanie linków... Chyba, że pani magister za to płacą... :rotfl:
Z tym proszę do pana/i echo. I do grzeha.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 12:57

Nawet te nie są obiektywne, bo zawierają "opłaty przesyłowe" A tymczasem chętnych do powrotu do ojczyzny coraz wiecej. Czy wszyscy chcą zdążyć na imieninową imprezę jakiejś Anny? http://gazetaplus.pl/2197/wielka-akcja- ... iZE6R3go4g

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 7 lipca 2019, 13:54

dragoness pisze:
7 lipca 2019, 12:55
Sun Tzu pisze:
7 lipca 2019, 12:46
Proszę podać "obiektywne " media. Chętnie się dowiem.
Hmm... Nie ma czegoś takiego pani magister jak "obiektywne media", więc już może sobie pani magister darować zamieszczanie linków... Chyba, że pani magister za to płacą... :rotfl:
Z tym proszę do pana/i echo. I do grzeha.
?
dragoness, Sun Tzu już to kiedyś tu mówił i ja się z Nim zgadzam prawie w całości.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 13:56

Prawie robi wielką różnicę. Sugestia o placeniu jest obraźliwa, ale do chamstwa sie już przyzwyczaiłam. Widocznie w kręgach, w których obraca się nasz związkowiec-samorządowiec to norma.

parsi
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: parsi » 7 lipca 2019, 14:22

PiS jest na samym przodzie, a opozycja nie potrafi się zebrać. Szkoda, że opozycja to też socjaliści. Brakuje wolnorynkowej partii, która potrafiłaby się zebrać i zdobyć dobry wynik.

echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 7 lipca 2019, 14:35

dragoness pisze:
7 lipca 2019, 12:57
Nawet te nie są obiektywne, bo zawierają "opłaty przesyłowe" A tymczasem chętnych do powrotu do ojczyzny coraz wiecej. Czy wszyscy chcą zdążyć na imieninową imprezę jakiejś Anny? http://gazetaplus.pl/2197/wielka-akcja- ... iZE6R3go4g
Czego tu sie dziwic, ze chetnych do powrotu do Polski jest coraz wiecej ?
Od kilku ostatnich lat wreszcie zaczelo robic sie w Polsce w miare normalnie, to i emigranci mysla o powrocie.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 14:44

echo pisze:
7 lipca 2019, 14:35
dragoness pisze:
Czego tu sie dziwic, ze chetnych do powrotu do Polski jest coraz wiecej ?
Od kilku ostatnich lat wreszcie zaczelo robic sie w Polsce w miare normalnie, to i emigranci mysla o powrocie.
I wszyscy wracają jednym promem. tego samego dnia :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 7 lipca 2019, 14:51

dragoness pisze:
7 lipca 2019, 13:56
Prawie robi wielką różnicę. Sugestia o placeniu jest obraźliwa, ale do chamstwa sie już przyzwyczaiłam. Widocznie w kręgach, w których obraca się nasz związkowiec-samorządowiec to norma.
Hmm... Do czego pani magister zdążyła się przyzwyczaić? Do myśli, że jest pani magister na tutejszym forum swoistym "pudłem rezonansowym", które ma wzmacniać przekaz suflowany przez "obiektywne" media pokroju wp.pl, onet.pl, Lisweeka, oko.press czy "żaGieWu" i temu ma służyć wklejanie linków z tekstami z tych "obiektywnych" mediów? Czy może pani magister już sama uwierzyła w swój ponadczasowy "obiektywizm"? :orany:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 14:51

Sun Tzu pisze:
7 lipca 2019, 14:51
dragoness pisze:
Hmm... Do czego pani magister zdążyła się przyzwyczaić? Do myśli, że jest pani magister na tutejszym forum swoistym "pudłem rezonansowym", które ma wzmacniać przekaz suflowany przez "obiektywne" media pokroju wp.pl, onet.pl, Lisweeka, oko.press czy "żaGieWu" i temu ma służyć wklejanie linków z tekstami z tych "obiektywnych" mediów? Czy może pani magister już sama uwierzyła w swój ponadczasowy "obiektywizm"? :orany:
Zdążyłam się przyzwyczaić do chamstwa i obraźliwych sugestii w pana wykonaniu.

echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 7 lipca 2019, 15:16

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:
Zdążyłam się przyzwyczaić do chamstwa i obraźliwych sugestii w pana wykonaniu.
Pani dragoness: "przyganial kociol garnkowi."

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 17:51

Osobniku echo, jak masz ze mną problem, powiedz to wyraźnie, a nie wtrącasz się i obszczekujesz mnie jak ratlerek.

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 7 lipca 2019, 20:35

dragoness pisze:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... sa/12w2yzx
Strasznie mi przykro Pani Dragoness, ale totalna opozycja znowu dmuchała różowego flaminga na darmo. I znowu się ośmieszyli w imię walki z #winaPISu.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 7 lipca 2019, 21:07

Akurat nie o to mi chodziło. Chodziło mi o wysyp identycznych wpisów "emigrantów". W odpowiedź premiera uwierzyłby tylko idiota. Przykro że ktoś chce aż tak zaszkodzić matce-partii. Przecież prom w stoczni szczecińskiej buduje się, prawda?

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 7 lipca 2019, 21:20

Onet przeprowadził śledztwo i sprawę ilości wpisów również rozgryźli. Po prostu, jeśli coś ma dużo polubień, pojawiają się trolle. Premier ma prawo korzystać z okazji. Na tym polega umiejętność budowania wizerunku, a w dzisiejszym świecie LGBT to się bardzo liczy.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 7 lipca 2019, 21:36

dragoness pisze:
7 lipca 2019, 21:07
Akurat nie o to mi chodziło. Chodziło mi o wysyp identycznych wpisów "emigrantów". W odpowiedź premiera uwierzyłby tylko idiota. Przykro że ktoś chce aż tak zaszkodzić matce-partii. Przecież prom w stoczni szczecińskiej buduje się, prawda?
jak to jest, że dla kogoś coś od razu śmierdzi fejkiem a dla Ciebie nie?
takie identyczne wpisy nie dość że może zrobić każdy (robiąc fikcyjne konta)
ale także mogą powstawać tylko dla jaj. Kto wie czy ktoś z tego forum nawet się nie dorzucił?

nawet dopuszczałbym sytuacje że całość została przygotowana przez opozycje,
bo już w głowie mi się nie mieści aby PiSowcy kopiowali ten sam identyczny wpis.

ODPOWIEDZ