PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness » 9 lipca 2019, 18:54

Sędzia Mazur ma też inne kłopoty. Ktoś nie lubi słyszeć prawdy https://wiadomosci.wp.pl/rzecznik-dyscy ... 128543361a

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 9 lipca 2019, 20:57

Hmm... Pani magister, proszę się skupić nad pytaniem...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 9 lipca 2019, 21:32

Sun Tzu pisze:
9 lipca 2019, 20:57
Hmm... Pani magister, proszę się skupić nad pytaniem...
Ja? Ja odpowiedziałam, pan związkowiec-samorządowiec, nie.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 9 lipca 2019, 22:06

Hmm... Pytanie pani magister brzmiało: Przy okazji, czy gdyby tytuł artykułu z onet.pl brzmiał: Sędzia, który uniemożliwił postawienie pedofila przed sądem odwołany ze stanowiska! też by go pani magister opublikowała na forum? Pani magister się skupi i wskaże swój post w którym udzieliła odpowiedzi... :rotfl:

p.s.

Towarzyszu mosznicki, gdy będę miał znowu ochotę na "dyskusję" z idiotą to będę o was pamiętał... :rotfl:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 9 lipca 2019, 22:48

Czy ZA TO został odwołany ów sędzia? Bo ze słów podnóżka p. Ziobry nic takiego nie wynika.
Pod koniec czerwca podczas posiedzenia Kolegium SO w Krakowie prezes Pawełczyk-Woicka poinformowała sędziów, że zamierza odwołać Dariusza Mazura z funkcji koordynatora ds. międzynarodowych i praw człowieka. Na pytanie o powód miała stwierdzić, że "nie jest w stanie z sędzią Mazurem współpracować".

Spośród 10 sędziów głosujących na Kolegium, pięciu było przeciw tej decyzji, trzech się wstrzymało, a odwołanie sędziego Mazura z funkcji poparły dwie osoby.

Tego samego dnia prezes krakowskiego SO zdecydowała, że Dariusz Mazur straci stanowisko.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 9 lipca 2019, 22:49

A teraz merytorycznie poproszę, Towarzyszu chrześcijaninie kulturowy.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 9 lipca 2019, 23:12

Hmm... Pani magister, czy pani magister potrafi czytać ze zrozumieniem? Zadałem pani magister proste pytanie, a pani magister nie jest w stanie przez cały dzień udzielić na nie odpowiedzi... Chyba ten mój nauczyciel filozofii z podstawówki, który twierdził, że myślenie - wbrew temu, co się mówi - boli miał rację... :rotfl:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 10 lipca 2019, 07:00

Sun Tzu pisze:
9 lipca 2019, 23:12
Hmm... Pani magister, czy pani magister potrafi czytać ze zrozumieniem? Zadałem pani magister proste pytanie, a pani magister nie jest w stanie przez cały dzień udzielić na nie odpowiedzi... Chyba ten mój nauczyciel filozofii z podstawówki, który twierdził, że myślenie - wbrew temu, co się mówi - boli miał rację... :rotfl:
Nie będziesz się wykręcał, bo nie za to stracił stanowisko, więc durna kazuistyka tu się nie przyda. Na tendencyjne i retoryczne pytania nie zamierzam odpowiadać tylko dlatego, że nie masz argumentów odnośnie jego genialnego i kompetentnego następcy, którego poparło 2 z 10 członków kolegium.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 10 lipca 2019, 07:15

Hmm... Czekam na odpowiedź na pytanie pani magister...

echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 10 lipca 2019, 14:01

Pani dragoness nie odpowiada na niewygodne pygtania, a to pytanie nalezy do tej grupy. Stara sie zawijac gowno w zlote papierki i zarzucac forum kolejnymi linkami, ktorych wiarygodnosc jest conajmniej watpliwa. Jezeli odpowie TAK bedzie zle, bo przyzna sie do bledu, a to nie w jej stylu. Jezeli odpowie NIE bedzie jeszcze gorzej, wiec lepiej skoczyc na inny temat i probowac pomanimupolowac przy nim.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 10 lipca 2019, 15:10

echo pisze:
10 lipca 2019, 14:01
Pani dragoness nie odpowiada na niewygodne pygtania, a to pytanie nalezy do tej grupy. Stara sie zawijac gowno w zlote papierki i zarzucac forum kolejnymi linkami, ktorych wiarygodnosc jest conajmniej watpliwa. Jezeli odpowie TAK bedzie zle, bo przyzna sie do bledu, a to nie w jej stylu. Jezeli odpowie NIE bedzie jeszcze gorzej, wiec lepiej skoczyc na inny temat i probowac pomanimupolowac przy nim.
Nie wiem, gdzie pracujesz i co zawijasz, ale i tak współczuję.
Zapytam po raz kolejny, bo chyba trafiłam na tępaków; czy TAKA była przyczyna odwołania? I czy na to miejsce przyszedł ktoś bardziej kompetentny? A skoro już muszę się z wami użerać; NIE MIAŁABYM nic przeciwko odwołaniu, gdyby nastąpiło z merytorycznych powodów i z godnym następcą.

echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 10 lipca 2019, 16:06

dragoness pisze:
10 lipca 2019, 15:10
echo pisze:
10 lipca 2019, 14:01
Nie wiem, gdzie pracujesz i co zawijasz, ale i tak współczuję.
Zapytam po raz kolejny, bo chyba trafiłam na tępaków; czy TAKA była przyczyna odwołania? I czy na to miejsce przyszedł ktoś bardziej kompetentny? A skoro już muszę się z wami użerać; NIE MIAŁABYM nic przeciwko odwołaniu, gdyby nastąpiło z merytorycznych powodów i z godnym następcą.
Merytoryczne powody byly wiec skoncz to swoje pier......e tepa tetryczko. Zachowujesz sie jak piepszony agengt Walesa (nie kcem ale muszem, bo ruska agentura nakazuje). Twoje rozumowanie polega na tym, ze wszyscy dookola to tepaki, a ja belfer musze ich prostowac - zalosna jestes, ale to jest dosc czesty syndrom i choroba zawodowa nauczycieli.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 10 lipca 2019, 16:20

Hmm... Pani magister dragoness, czy pani magister rozumie sens pytania, które pani magister zadałem? :szok:

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 10 lipca 2019, 16:47

A tymczasem w Brukseli kolejny sukces ekipy zwycięzców....

Obrazek

p.s.

Ciekawe czy prezes kupił już kwiaty ???

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 10 lipca 2019, 18:18

Merytoryczne powody byly (JAKIE???)wiec skoncz to swoje pier......e tepa tetryczko. Zachowujesz sie jak piepszony agengt Walesa (nie kcem ale muszem, bo ruska agentura nakazuje). Twoje rozumowanie polega na tym, ze wszyscy dookola to tepaki, a ja belfer musze ich prostowac - zalosna jestes, ale to jest dosc czesty syndrom i choroba zawodowa nauczycieli.
Oprócz inwektyw i błędów ortograficznych masz coś do powiedzenia? I prosiłam o sprawdzenie znaczenia słowa, żebyś nie wychodził na durnia?
Panie Sun Tzu, na pytanie odpowiedziałam, to NIE BYŁ powód zwolnienia, więc nie będę bawić się w słowne gierki, zwłaszcza, że lekarze orzekli, że Polański nie jest pedofilem. A tu coś do poczytania https://party.pl/newsy/sprawa-romana-po ... -85911-r1/

ODPOWIEDZ