PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

gara
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara » 10 lipca 2019, 22:03

Dragoness wrzuca linki z party.pl
Jest grubo :)

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 10 lipca 2019, 22:05

gara pisze:
10 lipca 2019, 22:03
Gara merytorycznie jak zwykle.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 10 lipca 2019, 22:31

Hmm... Może pani magister wskazać na swój post w którym udzieliła pani magister odpowiedzi na zadane pytanie? Mam powtórzyć to pytanie? :rotfl:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 10 lipca 2019, 22:33

Sun Tzu pisze:
10 lipca 2019, 22:31
Hmm... Może pani magister wskazać na swój post w którym udzieliła pani magister odpowiedzi na zadane pytanie? Mam powtórzyć to pytanie? :rotfl:
Nie.

echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 11 lipca 2019, 01:17

gara pisze:
Bo to pier......ta baba jest.

echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 11 lipca 2019, 01:28

Łyssy pisze:
10 lipca 2019, 16:47
A tymczasem w Brukseli kolejny sukces ekipy zwycięzców....

Obrazek

p.s.

Ciekawe czy prezes kupił już kwiaty ???
Gdyby Beata Szydlo byla sprzedajna suka jak Tusek, to by byla pierwsza dama Europy, ale ze blokowala naplyw scierwa do Polski i byla przeciwna karcie lgbt wiec taki wynik - WIELKI SZACUN !

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 11 lipca 2019, 07:29

Rozumiem, że masz już bukiet gotowy ?

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 11 lipca 2019, 08:59

Hmm... Twoja radość lyssy z faktu, że przedstawiciel Polski nie został wybrany na stanowisko przewodniczącego komisji w Parlamencie Europejskim jest - jak widzę - wielka... Sądzę, że powinieneś wysłać list z gratulacjami do tych, którzy głosowali przeciw! Proponuję ci nawet podpis: #twojszwab...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 11 lipca 2019, 09:33

echo pisze:
11 lipca 2019, 01:17
gara pisze:
Bo to pier......ta baba jest.
Słoneczko, znajdź sobie kobietę, ode mnie się odczep, bo pomyślę, że masz obsesję. A obrazić może mnie ktoś dorównujący mi poziomem. Mnie sytuacja z Beatką Szydło raczej smuci, bo to pokazuje, na jakiej pozycji stoi w tej chwili w Unii nasz rząd.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 11 lipca 2019, 10:17

Hmm... Gdybym był tak złośliwy jak nie jestem to zasugerowałbym, by pani magister zrobiła sobie przyspieszony kurs z rozkładu mandatów w Parlamencie Europejskim z podziałem na poszczególne ugrupowania polityczne połączony z nauką rozumienia czym się różni polski rząd od rozkładu mandatów w PE ale nie jestem aż tak złosliwy, więc może sobie pani magister - jako opozycyjna intelektualista - dalej mieszać pojęcia... I pisać swoje dragonesski... :rotfl:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 11 lipca 2019, 10:34

Sun Tzu pisze:
11 lipca 2019, 10:17
Hmm... Gdybym był tak złośliwy jak nie jestem to zasugerowałbym, by pani magister zrobiła sobie przyspieszony kurs z rozkładu mandatów w Parlamencie Europejskim z podziałem na poszczególne ugrupowania polityczne połączony z nauką rozumienia czym się różni polski rząd od rozkładu mandatów w PE ale nie jestem aż tak złosliwy, więc może sobie pani magister - jako opozycyjna intelektualista - dalej mieszać pojęcia... I pisać swoje dragonesski... :rotfl:
Nie ma co zaklinać rzeczywistości i wyzłośliwiać się, bo zdobędzie pan zaszczytny tytuł tetryka, który pan echo pewnie myli z lewakiem :D Pani Szydło kojarzona jest z PiS która to partia tworzy nasz rząd, chyba że za jej przegraną stały względy merytoryczne, jak w przypadku sędziego Mazura, dyrektorów stadnin, teatrów i muzeów.

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 11 lipca 2019, 11:28

https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... dy/0cmkjqd

Totalna opozycja skoncentrowana maksymalnie na prawach społeczności LGBT do paradowania z gołymi tyłkami po ulicach, zdemoralizowanych księżach, a tymczasem rząd buduje pozycję gospodarczą Polski. Ostatnio czytałem w prasie zagranicznej, że Polska jest w tym roku czwartym najszybciej rozwijającym się krajem świata.
I tak powinno być. Rząd pracuje, a opozycja szuka haków, gdzie się da i cieszy się, że PIS nie jest popierany w Brukseli. No, jak ma być popierany, skoro Polska jest o krok od bycia w G20. Polskę się popiera i klepie po plecach, gdy jest słaba. Wtedy to można nawet jakieś stanowisko przytulić.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 11 lipca 2019, 13:21

Sun Tzu pisze:
11 lipca 2019, 08:59
Hmm... Twoja radość lyssy z faktu, że przedstawiciel Polski nie został wybrany na stanowisko przewodniczącego komisji w Parlamencie Europejskim jest - jak widzę - wielka... Sądzę, że powinieneś wysłać list z gratulacjami do tych, którzy głosowali przeciw! Proponuję ci nawet podpis: #twojszwab...
Acha, czy według pańskiej, pisowskiej, "logiki" byle miernota byle nasza , tak ???

Zaczynam powoli was rozumieć, choć nie ukrywam, przychodzi z dużym trudem, a wręcz z obrzydzeniem...

Na osłodę macie Wicia San Escobara jako I wiceprzewodniczącego komisji polityki zagranicznej UE, i tyle jeszcze nieznanych krajów do odkrycia.....

Proponuję abyś wysłał list z gratulacjami, proponuję ci nawet podPiS

#dzbanalenasz

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 11 lipca 2019, 13:31

człowiek z lasu pisze:
11 lipca 2019, 11:28

Totalna opozycja skoncentrowana maksymalnie na prawach społeczności LGBT do paradowania z gołymi tyłkami po ulicach, zdemoralizowanych księżach, a tymczasem rząd buduje pozycję gospodarczą Polski. Ostatnio czytałem w prasie zagranicznej, że Polska jest w tym roku czwartym najszybciej rozwijającym się krajem świata.
I tak powinno być. Rząd pracuje, a opozycja szuka haków, gdzie się da i cieszy się, że PIS nie jest popierany w Brukseli. No, jak ma być popierany, skoro Polska jest o krok od bycia w G20. Polskę się popiera i klepie po plecach, gdy jest słaba. Wtedy to można nawet jakieś stanowisko przytulić.
To kiedy Pan wraca ?

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 11 lipca 2019, 13:46

Łyssy pisze:
11 lipca 2019, 13:31
człowiek z lasu pisze:
11 lipca 2019, 11:28

I tak powineszyłno być. Rząieszył.d pracuje, a opozycja szuka haków, gdzie się da i cieszy się, że PIS nie jest popierany w B rukseli. No, jak ma być popierany, skoro Polska jest o krok od bycia w G20. Polskę się popiera i klepie po plecach, gdy jest słaba. Wtedy to można nawet jakieś stanowisko przytulić.
To kiedy Pan wraca ?
No, a jakie to ma znaczenie, żeby aż w internetach o tym pisać? Gdyby Polska rozwijała się za Tuska, też bym się cieszył. Nie jestem przecież fanatykiem z totalnej opozycji.

ODPOWIEDZ