PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 11:20

Nie pojedynkuję się z anonimami, nie mam takiej potrzeby, ani ochoty. Przedstawiam SWOJE zdanie, jak się komuś nie podoba, to trudno. Zalecam lekturę ​Ramotowski: Jak PiS pcha Polskę na nowe tory

gara
VIP
VIP

Post autor: gara » 8 września 2019, 12:02

Proszę o dane. Ktory wskaźnik makroekonomiczne w jakikolwiek sposób potwierdzal tezę drugiej Grecji.

Jeśli się Pani nie pojedynkuje to proszę również nie powielać bzdur i rzeczy o których nie ma Pani pojęcia. W szkole też Pani tak plecie trzy po trzy według widzimisię?

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 13:01

gara pisze:
8 września 2019, 12:02
Proszę o dane. Ktory wskaźnik makroekonomiczne w jakikolwiek sposób potwierdzal tezę drugiej Grecji.

Jeśli się Pani nie pojedynkuje to proszę również nie powielać bzdur i rzeczy o których nie ma Pani pojęcia. W szkole też Pani tak plecie trzy po trzy według widzimisię?
To nie jest portal specjalistyczny i mam prawo powielać to, co mi się podoba, proszę pana. I zalecam wyjście na zakupy, aby przekonać się, jak maleje siła nabywcza pieniądza.

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wibar » 8 września 2019, 17:57

Anna Kijak pisze:
8 września 2019, 10:25
wibar pisze:
8 września 2019, 08:15
gara pisze:
8 września 2019, 07:57

????

Na podstawie czego ten wniosek?
...bo tak pani usłyszała w TVN i przeczytała w Wyborczej😂.
Jakby pan zadał sobie minimalny trud i sprawdził, to wiedziałby pan, że artykuł pochodzi z portalu "niezależnego" i nie zrobiłby pan z siebie koncertowego durnia. No ale czy po wyborcach PiSu można spodziewać się dociekliwości?
Prof. Balcerowicz jej wyjaśnił;)
No, ale nie jest pan samotny :rotfl: :rotfl:
No i skoro tak lubicie sondaże, coś do poczytania Połowa Polaków uważa, że budżet bez deficytu to ściema. Nie wierzą w zapewnienia premiera
Sondaże są oczywiście wiarygodne, bo nie są prawicowe :rotfl: Jeśli ktoś ma inne zdanie od pani wszechwiedzącej to jest durniem.Tym samym-na zasadzie wzajemności-mam prawo uważać że jest pani idiotką,tak?

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 18:11

Nie, skoro wierzymy w sondaże, to we wszystkie jednakowo, proszę pana. Widzę, że na temat "czytania w Wyborczej", gdy artykuł był z "W Polityce", ani słowa? Prawda boli, nie? I to dlatego uważam pana za durnia. Teraz proszę sobie poczytać o skutkach obietnic polityków w kontekście płacy minimalnej, od czego zaczęła się ta dyskusja. I tym razem sprawdzić źrodlo. Premier obiecuje: za cztery lata najniższa pensja wyniesie… 4000 zł. Cieszyć się? Wyśmiać? Co tak naprawdę stoi za takimi obietnicami?

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 8 września 2019, 18:11

Hmm... Szkoda, że nie ja jestem autorem tej frazy, ale ją zamieszczam, bo jest najlepszym podsumowaniem całej dyskusji:

/.../ Niech wszyscy dookoła obiecują złote góry, Schetyna może obiecać 100 milionów na głowę, Kosiniak-Kamysz po „Bizonie” i 300 hektarów, Czarzasty i reszta darmowe wycieczki do Bułgarii i występy Kardashianek w remizach. Nic to nie da, na nikim to nie zrobi wrażenia. Jedynym politykiem, który nie mówi, że da, ale z całą pewnością da, jest Jarosław Kaczyński. Cała reszta jest nieważna, cała reszta jest biciem piany. „Hat trick Kaczyńskiego” to oferta dla milionów Polaków, konkretne pieniądze nie pustosłowie i Polacy o tym wiedzą. PiS kopie w imieniu okradanych przez lata Polaków, kopie leżących na dechach złodziei, co było marzeniem co najmniej dwóch pokoleń. /.../

I to byłoby na tyle o polityce... :rotfl:

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wibar » 8 września 2019, 18:31

Anna Kijak pisze:
8 września 2019, 18:11
Nie, skoro wierzymy w sondaże, to we wszystkie jednakowo, proszę pana. Widzę, że na temat "czytania w Wyborczej", gdy artykuł był z "W Polityce", ani słowa? Prawda boli, nie? I to dlatego uważam pana za durnia. Teraz proszę sobie poczytać o skutkach obietnic polityków w kontekście płacy minimalnej, od czego zaczęła się ta dyskusja. I tym razem sprawdzić źrodlo. Premier obiecuje: za cztery lata najniższa pensja wyniesie… 4000 zł. Cieszyć się? Wyśmiać? Co tak naprawdę stoi za takimi obietnicami?
A co mnie obchodzi źródło, już nieraz miarodajnym źródłem dla pani były jakieś brukowce i Pudelki.Gdy miano wprowadzać 500+ to też pani "źródła" wieszczyły szybki krach finansów państwa.Ale cóż,musi pani jakoś wytłumaczyć swoją kompletną niewiedzę w większości spraw jakąś pokrętną teorią.Typowe dla mądrych inaczej.

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 19:25

wibar pisze:
8 września 2019, 18:31
Anna Kijak pisze:
A co mnie obchodzi źródło, już nieraz miarodajnym źródłem dla pani były jakieś brukowce i Pudelki.Gdy miano wprowadzać 500+ to też pani "źródła" wieszczyły szybki krach finansów państwa.Ale cóż,musi pani jakoś wytłumaczyć swoją kompletną niewiedzę w większości spraw jakąś pokrętną teorią.Typowe dla mądrych inaczej.
Po prostu nie wie pan, jak sprawdzić skąd pochodzi artykuł. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Tyle. Nie przeczytał pan artykułu i zaczyna dyskusję. Jakie to typowe. Dla durniów.

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wibar » 8 września 2019, 19:35

Anna Kijak pisze:
8 września 2019, 19:25
wibar pisze:
8 września 2019, 18:31
Anna Kijak pisze:
Po prostu nie wie pan, jak sprawdzić skąd pochodzi artykuł. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Tyle. Nie przeczytał pan artykułu i zaczyna dyskusję. Jakie to typowe. Dla durniów.
Tylko na tyle panią stać? Proszę ośmieszać się nadal swoim żałosnym prostactwem.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 8 września 2019, 19:47

Hmm... Przeczytałem ów polecany przez panią Annę artykuł... Sugerowałbym na przyszłość pani Anno poszukanie sobie jakiegoś ciekawszego i bardziej kompetentnego źródła... Rozumiem jednakowoż, że każdy czyta to, co jest w stanie zrozumieć... :rotfl:

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 19:57

Sun Tzu pisze:
8 września 2019, 19:47
Hmm... Przeczytałem ów polecany przez panią Annę artykuł... Sugerowałbym na przyszłość pani Anno poszukanie sobie jakiegoś ciekawszego i bardziej kompetentnego źródła... Rozumiem jednakowoż, że każdy czyta to, co jest w stanie zrozumieć... :rotfl:
Oczywiście. Już nigdy nie zacytuję "W Polityce", no ale takie medium, jacy odbiorcy. Sam Piotrowicz to przyznał.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 8 września 2019, 20:08

Hmm... Naprawdę pani Anno cytowała pani portal wpolityce.pl? Bo mnie się wydaje, że portal prowadzony przez byłego dziennikarza "żaGieWu"... :rotfl:

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 20:24

Sun Tzu pisze:
8 września 2019, 20:08
Hmm... Naprawdę pani Anno cytowała pani portal wpolityce.pl? Bo mnie się wydaje, że portal prowadzony przez byłego dziennikarza "żaGieWu"... :rotfl:
Rozczarowanie?

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 8 września 2019, 20:27

Hmm... Nie interesuje mnie źródło, tylko jakość tekstu... :rotfl:

Anna Kijak
Ekspert
Ekspert

Post autor: Anna Kijak » 8 września 2019, 20:42

Sun Tzu pisze:
8 września 2019, 20:27
Hmm... Nie interesuje mnie źródło, tylko jakość tekstu... :rotfl:
Akurat... przed chwilą pan to udowodnił.
Sugerowałbym na przyszłość pani Anno poszukanie sobie jakiegoś ciekawszego i bardziej kompetentnego źródła..
mnie się wydaje, że portal prowadzony przez byłego dziennikarza "żaGieWu"..

ODPOWIEDZ