PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar » 27 października 2019, 18:12

Mosznicki pisze:
27 października 2019, 13:37
Historia was oceni.
Was już oceniła.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 27 października 2019, 19:10

Zandberga? Zawiszę? Biedronia? Tuska choćby? Dlaczego nie postawiliście nikogo z waszej ulubionej drużyny przed TS???

Awatar użytkownika
wirgin
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: wirgin » 27 października 2019, 19:14

Z dziada pradziada społeczeństwo przejmuje bezmyślnie system narzucanych wierzeń. ja k się rodzimy i umieramy oraz jak system katolicki nas w tym obsługuje. Mało kto zastanawia się ile to ma wspólnego z prawdą czy wewnętrznym spojrzeniem na rzeczywistość która nas otacza. Niestety prawie nikt nie próbuje się zastanowić jak to wszystko działa i przejmuje dotychczasowe programy czy poglądy na życie. Niewielu udało się ocknąć i dostrzec , że są manipulowani i wykorzystywani do swoich celów. Ciekawi mnie ilu ludzi dostrzega manipulację religii do osiągnięcia swoich korzyści. Czy jest ktoś z Was który dostrzega, że kościół próbuje zaszczepić w Was poczucie winy ( moja wina wielka wina...) czy nawet oddzielenie od Boga poprzez wciskanie pośredników. Podejrzewam, że temat zostanie zignorowany gdyż 90% społeczeństwa to zagorzali katolicy którzy nie dostrzegają innej rzeczywistości czy wymiaru który może być inny.
Ostatnio zmieniony 27 października 2019, 19:17 przez wirgin, łącznie zmieniany 1 raz.

Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Anna Kijak » 27 października 2019, 19:15

Mosznicki pisze:
27 października 2019, 19:10
Zandberga? Zawiszę? Biedronia? Tuska choćby? Dlaczego nie postawiliście nikogo z waszej ulubionej drużyny przed TS???
Zawisza to ma pisowskie korzenie i już znalazła się jakaś intelektualnie mniej obdarzona partyjna koleżanka gotowa go bronić. A co do reszty, zwykłe bicie piany dla pospólstwa.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 27 października 2019, 19:21

Marcelina Zawisza ;)

luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: luc_ponownie » 27 października 2019, 19:36

Mosznicki pisze:
27 października 2019, 19:21
Marcelina Zawisza ;)
Zaraz... A ona to nie z partii Razem / Lewica ? I ona niby "faszystę" broni ? Rany... :rotfl: Rodzina ? :rotfl:
Nie znalazłem w netach,poproszę linka,no przecież chyba chodzi ci o coś innego bo nie wierzę... :padam:
Na pewno coś źle zrozumiałem czy coś...

Owszem,znalazłem jakąś tam PiSowską Sochę co tego pijusa broni:
https://natemat.pl/288773,monika-socha- ... owerzystke
Sośnierza też:
https://wiadomosci.wp.pl/artur-zawisza- ... 263914113a
Ale to by było niebywałe.Mosznicki,ja wiem,obaj się nie lubimy ale jak masz linka to proszę,pliz... :rotfl:

Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Anna Kijak » 27 października 2019, 19:37

No właśnie, o Panią Monisię chodzi.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 27 października 2019, 19:38

No myśl dalej, zielony ;)

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 27 października 2019, 19:50

wirgin pisze:
27 października 2019, 19:14
Z dziada pradziada społeczeństwo przejmuje bezmyślnie system narzucanych wierzeń. ja k się rodzimy i umieramy oraz jak system katolicki nas w tym obsługuje. Mało kto zastanawia się ile to ma wspólnego z prawdą czy wewnętrznym spojrzeniem na rzeczywistość która nas otacza. Niestety prawie nikt nie próbuje się zastanowić jak to wszystko działa i przejmuje dotychczasowe programy czy poglądy na życie. Niewielu udało się ocknąć i dostrzec , że są manipulowani i wykorzystywani do swoich celów. Ciekawi mnie ilu ludzi dostrzega manipulację religii do osiągnięcia swoich korzyści. Czy jest ktoś z Was który dostrzega, że kościół próbuje zaszczepić w Was poczucie winy ( moja wina wielka wina...) czy nawet oddzielenie od Boga poprzez wciskanie pośredników. Podejrzewam, że temat zostanie zignorowany gdyż 90% społeczeństwa to zagorzali katolicy którzy nie dostrzegają innej rzeczywistości czy wymiaru który może być inny.
Kolejna towarzyszka, która na urodziny otrzymała od mamusi "Dzieła" Lenina z dedykacją:

Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
Z Leninem zrywaj kwiatki
To są życzenia droga córeczko od twojej matki
Ostatnio zmieniony 27 października 2019, 20:04 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 1 raz.

luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: luc_ponownie » 27 października 2019, 19:52

Kolejna towarzyszka, która na urodziny otrzymała od mamusi "Dzieła Lenina" z dedykacją:

Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
Z Leninem zrywaj kwiatki

To są życzenia droga córeczko od twojej matki
To była abortowana po urodzeniu i "książka" do trumny ? Sunek,znów wracasz do swojego niskiego poziomu.

Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Anna Kijak » 27 października 2019, 19:53

Ciekawe, ja tej dedykacji nie znam, a pan jak widać, świetnie. W której książce się znajduje?

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 27 października 2019, 19:58

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Awatar użytkownika
wirgin
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: wirgin » 27 października 2019, 20:28

Sun Tzu masz coś konkretnego do powiedzenia? Jeżeli tak to proszę o konkrety które przemyślałeś i są prawdziwe, a nie biciem pany.

Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Anna Kijak » 28 października 2019, 07:52

Nie odpowie. Tak już ma. Będzie ironizował i obrażał, ale nic konkretnego. Ot, mały przykładzik, bo tekst z pogardzanej "Rzeczpospolitej" "Rz": Nowa odsłona afery VAT. Szerokie plecy Arkadiusza B. Nie daję linku, bo mi moderator wytnie cały post. Tak już ma, od pewnego czasu.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 28 października 2019, 12:12

A jak się fajnie gimnastykuje, kiedy pytanie niezbyt wygodne dla jego idoli z partii matki :))
Onegdaj zadałem mu pytanie o to jaki wpływ ma podwyżka płacy minimalnej na poziom inflacji i się zaczęło - odpowiedzi brak za to festiwal epitetów rozkręcił się na całego :)))))Miszcz, mówię Wam, MISZCZ :))

ODPOWIEDZ