PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Łyssy
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy » 27 listopada 2019, 18:14

Coś w temacie kłamcy:

Agnieszka Popiela
‏ @p_popiela
21 godz.21 godzin temu

Żeby było uczciwie. Nigdy nie powiedziałam, że wpłata była warunkiem operacji. Nie! Mama była w normalnej kolejce do zabiegu. Wpłaciłam, bo czułam presję psychiczną.
https://twitter.com/p_popiela/status/11 ... 9478607873

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 27 listopada 2019, 21:33

Niedługo napisze, że to on jej zapłacił

gara
VIP
VIP

Post autor: gara » 28 listopada 2019, 08:59

Pani Mąż ma raka. Potrzebna jest operacja. A tutaj przedstawiam foldery zachęcające do wpłat na fundację wspierajacą szpital.

Taki fragment dialogu w szpitalu według Lyssegoo i dragoness to normalka, bo lekarz reprezentuje właściwą stronę sporu politycznego . Macie jeszcze jakieś wątpliwości?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 28 listopada 2019, 10:28

gara pisze:
28 listopada 2019, 08:59
Pani Mąż ma raka. Potrzebna jest operacja. A tutaj przedstawiam foldery zachęcające do wpłat na fundację wspierajacą szpital.

Taki fragment dialogu w szpitalu według Lyssegoo i dragoness to normalka, bo lekarz reprezentuje właściwą stronę sporu politycznego . Macie jeszcze jakieś wątpliwości?
Powiem krótko. [...] prawda. I wiem z autopsji. Foldery z zachętą do wspierania szpitala leżą, ale nikt nie zachęca ani nie zmusza do wpłat. A dlaczego leżą i jest ich coraz więcej? Bo szpitale pod rządami pisowskich panów mają się coraz gorzej. Patrz Rzeszów. O Jaśle nie wspomnę.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 28 listopada 2019, 10:41

Ta, dla tow. gary, oskarżenia o rzekomy fakt sprzed 20 lat, dziwnym trafem przypomniany sobie akurat teraz to pewny pewnik, bo dotyczy przecież platfusa łapówkarza.......

A jak tam, pan premier znalazł już czas by przeczytać raport służb w sprawie Banasia ?? A , nie sorry, w sprawie majątku Banasia, bo przecież żadnej sprawy nie ma....

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 28 listopada 2019, 11:52

Powiem krótko. [...] prawda. I wiem z autopsji. Foldery z zachętą do wspierania szpitala leżą, ale nikt nie zachęca ani nie zmusza do wpłat. A dlaczego leżą i jest ich coraz więcej? Bo szpitale pod rządami pisowskich panów mają się coraz gorzej. Patrz Rzeszów. O Jaśle nie wspomnę.
Pani to tak serio? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gara
VIP
VIP

Post autor: gara » 28 listopada 2019, 14:06

To tak samo jak kilkadziesiąt lat temu w Nowym Jorku. Przychodziło kilku ślicznych Włochów do restauracji i proponowali ochronę. Mogłeś skorzystać albo nie. Nikt Cię do tego nie zmuszał :)

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 28 listopada 2019, 17:02

Czy wam się towarzyszu gara przypadkiem sufit na łeb nie zwalił ???

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 28 listopada 2019, 17:34

Sun Tzu pisze:
28 listopada 2019, 11:52
Pani to tak serio? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dokładnie tak. Serio. Miałam okazję doświadczyć "oszczędności" pisowskiego dyrektora szpitala na własnej skórze. A właściwie na mózgu męża. Działalność zaś naszego szpitala znana już jest prokuraturze.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 28 listopada 2019, 18:21

Hmm... Czy mogłaby pani magister jakoś rozwinąć swoją głęboką myśl? Bo chciałbym coś z tego, co pani magister napisała zrozumieć. A tak to nie wiem, czy ten "pisowski lekarz" zamordował męża pani magister czy nie zamordował? Jakieś szczegóły poproszę...

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 28 listopada 2019, 19:43

Sun Tzu pisze:
28 listopada 2019, 18:21
Hmm... Czy mogłaby pani magister jakoś rozwinąć swoją głęboką myśl? Bo chciałbym coś z tego, co pani magister napisała zrozumieć. A tak to nie wiem, czy ten "pisowski lekarz" zamordował męża pani magister czy nie zamordował? Jakieś szczegóły poproszę...
Mądrej głowie dość po słowie.

Cynizm wyjątkowo nie na miejscu.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 28 listopada 2019, 20:05

Sun Tzu pisze:
Co pan bredzi, można wiedzieć? Ja wiem o zmniejszaniu ilości łóżek na oddziałach, o przesuwaniu terminów operacji, bo po co wykorzystywać dwie sale na neurochirurgii, skoro to tyle kosztuje, o zaharowujących się za goowniane pieniadze pielęgniarkach. O lekarzach, którzy w tym wszystkim stają na głowie, aby ratować pacjentów. A dyrektor przyniesiony w teczce przez matkę partię lekarzem nie jest. Szkoda, że coraz gorzej panu idzie czytanie ze zrozumieniem, nie mówiąc o elementarnej kulturze osobistej.

gara
VIP
VIP

Post autor: gara » 28 listopada 2019, 20:25

WIcie rozumicie towarzysze. Łapówka może i była, ale to jest łapówka na miarę naszych czasów. My tą łapówką otwieramy oczy niedowiarkom. I to nie jest nasze ostatnie słowo :)

Dragoness na straży KOD i wszelkiej maści przekrętów. Super!

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 28 listopada 2019, 21:13

gara pisze:
28 listopada 2019, 20:25
WIcie rozumicie towarzysze. Łapówka może i była, ale to jest łapówka na miarę naszych czasów. My tą łapówką otwieramy oczy niedowiarkom. I to nie jest nasze ostatnie słowo :)

Dragoness na straży KOD i wszelkiej maści przekrętów. Super!
Lecz się, gościu. Skoro pani wpłaciła na fundację, powinna mieć potwierdzenie.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 28 listopada 2019, 21:42

Mosznicki pisze:
28 listopada 2019, 19:43
Sun Tzu pisze:
Mądrej głowie dość po słowie.

Cynizm wyjątkowo nie na miejscu.
Nie cynizm a jak zwykle zwykłe chamstwo, w najlepszym pisowskim wydaniu....

ODPOWIEDZ